Jacadi a dit

NAŠE HISTORIE

Od roku 1976 přichází Jacadi Paris s kolekcemi, které dávají novou tvář nadčasovému dědictví francouzské módy pro děti.

Jako současná značka s klasickými kořeny Jacadi vytváří oblečení, doplňky, obuv a potřeby pro miminka oslavující kouzlo a vrtochy dětství. Naše kolekce pro chlapce a dívky ve věku 0-12 let jsou určeny pro výjimečné chvíle i pro každodenní okamžiky.

V současnosti má značka Jacadi Paris 270 butiků ve 39 zemích, v nejkrásnějších městech světa, a také prosperující e-shop. Podstatou naší značky je podpora rozvoje a pohody dětí, ať jsou kdekoli.

Od roku 2005 jsme hrdými členy komunity IDKIDS.COMMUNITY, sdružující značky usilující o ochranu dětí na celém světě.

NAŠE EXPERTÍZA

FRANCOUZSKÉ KREACE

Všechny kousky z našich kolekcí jsou vytvářeny a zdokonalovány v pařížských dílnách Jacadi našimi vlastními designéry a tvůrci modelů. Exkluzivní návrhy a vzory, jedinečné barvy a důraz na detail jsou základem všeho, co děláme.

TRADICE EXCELENCE

Kvalitní materiály, precizní siluety, soustředěná pozornost věnovaná designu, ruční výšivky... náš tým vytváří kolekce s maximální péčí, vždy s ohledem na pohodlí, funkčnost a styl.
Jacadi je skutečným pokračovatelem řemeslného odkazu francouzského krejčovství.

O JACADI

KOLEKCE

Naše kolekce pro děti oslavují něhu a vrtochy dětství. Jacadi je tu pro každý okamžik života.
Objevte naši kolekci >

JACADI ESSENTIELS

Jacadi Essentials jsou nadčasové styly, k nimž se vracíme každou sezónu a které jsou navrženy tak, aby se daly kombinovat a ladily s šatníkem pro každodenní nošení.
Objevte všechny Essentiels >

DÁREK PRO NOVOROZENCE

Narození miminka je radostná událost a my máme vše potřebné pro příchod miminka domů. Od aktivizačních hraček přes nezbytné vybavení dětského pokoje až po první oblečky. Najděte přesně to, co potřebujete pro první okamžiky života miminka.
Prohlédněte si všechny nápady na dárky pro novorozence >

OBUV

Při navrhování kolekce obuvi Jacadi, známá svou oddaností módě a funkčnosti, využívá svých obrovských odborných znalostí. Naše kolekce, vytvořená těmi nejlepšími obuvníky v Evropě, nabízí tři propracované řady ("Pre-walker" - pro nejmenší, "Walker" - pro děti, které začínají chodit, a "Child" - pro děti) pyšnící se styly, které jsou vytvořeny tak, aby vyhovovaly rostoucí noze dítěte. Díky použití špičkových materiálů a časem prověřených výrobních postupů je naše kolekce obuvi skutečně o krok před ostatními.
Objevte kolekci obuvi >

LIBERTY®

Sezónu co sezónu se v krásném příběhu Liberty a Jacadi objevují ty nejkrásnější potisky (vzory).
Objevte kolekci Liberty® >

Udržitelná elegance


Udržitelné aktivity

Společnost Jacadi klade velký důraz na vytváření a výrobu produktů obsahujících udržitelnější materiály, a to s cílem omezit svůj vliv na životní prostředí.
Objevte naše udržitelné aktivity >

Kvalita vždy a navždy

Společnost Jacadi dodržuje tradice a zachovává jedinečné know-how s cílem vyrábět udržitelné a kvalitní oděvy, které se budou dědit mezi sourozenci.
Objevte know-how společnosti Jacadi >

Iniciativy pro lidstvo

Protože jsme si vědomi své sociální odpovědnosti, zavazujeme se respektovat ženy i muže, se kterými pracujeme, a to prostřednictvím konkrétních opatření.
Iniciativy pro lidstvo >